Nasze biuro

Zespół naszego biura rachunkowego składa się z dyplomowanych i wykwalifikowanych pracowników w dziedzinie rachunkowości i doradztwa podatkowego. Codziennie tak samo mocno, pracujemy na sukces naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa prowadzona w naszym biurze była zawsze dopasowana do potrzeb i wymagań klientów.


Jakub – Doradca podatkowy

Współzałożyciel firmy. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Licencjonowany doradca podatkowy. Karierę rozpoczynał w jednej z renomowanych krakowskich Kancelarii Prawniczych. Pasjonuje się historią, filmem i muzyką.

 

Małgorzata – Główna księgowa

Absolwentka studiów wyższych ekonomicznych. Posiada certyfikat księgowy Ministra finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych. W swojej pracy wykorzystuje 10-letnie doświadczenie w branży rachunkowo-księgowej. Miłośniczka podróży, maratonów i wycieczek rowerowych.

 


Izabela – Księgowa

Ekonomistka. Nauki pobierała na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada certyfikat Ministra Finansów. Od kilku lat na samodzielnym stanowisku. Jej hobby to szeroko rozumiany sport, teatr oraz turystyka górska. Pełna energii, zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania.

 


Beata – Księgowa

Szczęśliwa mama dwójki dzieci, która swoją karierę zawodową rozpoczęła w naszym biurze rachunkowym. Magister Ekonomii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła certyfikowany kurs na „Głównych Księgowych”. Wolny czas poświęca czytaniu romansów, gotowaniu i dzieciom.